Pravidla

Než začnete aktivně používat portál Rostou.cz, seznamte se s následujícími infromacemi. Nechceme se zde vymezovat do absurdností, co vše můžete a nemůžete dělat. Respektujte obecná pravidla slušného chování a platné zákony ČR.

OBECNÉ PRAVIDLA

1. Žádné slovní útoky - sexuálně, pohlavně, nábožensky či národnostně motivované narážky, urážky, vulgarity apod. nebudou tolerovány.
2. Provozovatel si vyhrazuje právo smazat nebo upravit jakýkoliv příspěvek či znemožnit používání fóra kterémukoliv uživateli, pokud tak uzná za vhodné a to i bez předchozího upozornění nebo následného vysvětlení a v některých případech hrozí také zveřejnění jeho identity. Žádný z příspěvků nesmí porušovat platné zákony České republiky.
3. Není dovoleno kopírovat obsah portálu Rostou.cz bez souhlasu provozovatele tohoto serveru.
4. Veškerá komerční inzerce zveřejněná bez povolení provozovatele Rostou.cz bude mazána a inzerenti dostanou trvalý zákaz.
5. V případě zájmu o inzerci na našem webu nás kontaktujte prostřednictvím emailu admin@rostou.cz.

PRAVIDLA PRO VKLÁDÁNÍ FOTOGRAFIÍ

1. Veškeré příspěvky jsou vkládány zcela dobrovolně a uživatelé za ně nemohou požadovat žádné odměny.
2. Uživatel musí být autorem fotografie (nebo má svolení použití autora fotografie a v případě potřeby může tyto skutečnosti doložit).
3. Rostou.cz má právo nahrané fotografie použít na webu Rostou.cz a přidružených mobilních aplikací. Provozovatel Rostou.cz může využít tyto fotografie také k propagaci svých aktivit.
4. Pokud ukládáte foto s GPS souřadnicemi, jsou tato data v kategorii úlovků viditelné pouze pro vás a s vašimi přáteli sdílíte pouze zajímavé místa. Tyto data však mohou být použita ke statistickým účelům.

Provozovatelem portálu je společnost X Production s.r.o.

X Production s.r.o., Filipínského 36, 61500 Brno, Czech republic IČ:26304422, DIČ:CZ26304422, info@xproduction.cz, www.xproduction.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace